Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00 +420 731 459 193
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Terasy z dřevoplastu WPC

Terasy z dřevoplastu WPC

Chcete si udělat novou terasu a přemýšlíte jak ji vyrobit a z čeho aby vám sloužila dlouho a s minimální údržbou a aby pořád skvěle vypadala? Pořiďte si terasu z dřevoplastu WPC.

Výhody terasy z dřevoplastu WPC

Terasy vyrobené z dřevoplastu spojují  výhody dřeva a plastu a tím současně eliminují nevýhody klasických dřevěných teras. První výhodou oproti výrobě terasy z dřeva je manipulace a práce s WPC, který je stejnobarevný, má stejné rozměry a řadu spojovacích prvků.

Terasy z dřevoplastu WPC  má oproti té dřevěné výhody jako například nemusíte je opakovaně natírat, olejovat a impregnovat aby jste udrželi jejich pěkný vzhled a prodloužili jejich životnost. Dřevoplastová terasa je stálobarevná a nešedne. Díky tomu vám při jejím užívání ušetří nejen čas, ale i finance. Téměř se o ni nemusíte starat a odpadne vám nutnost řešit výměnu popraskaných nebo shnilých prken. Prostě si jen svoji skvělou terasu užíváte a ona  stále vypadá jako nová.

Fotogalerie teras a chodníku z dřevoplastu WPC ZDE

Nechte si spočítat a namontovat terasu z dřevoplastu

Když chcete novou terasu z dřevoplastu stačí aby jste nám zavolali na telefonní číslo +420 731 459 193 nebo nám napsali na email pokorny@ploty-pokorny.cz a my už se o vše postaráme. Přijedeme k vám se vzorníkem barev WPC dřevoplastu aby jste si mohli vybrat barevný odstín vaší nové terasy. My si mezi tím změříme prostor a rozměry vybraný pro vaši budoucí terasu. Spočítáme vám cenu terasy a po jejím odsouhlasení přijedeme a celou terasu pro vás na klíč postavíme a namontujeme. Montáž a výstavba terasy z dřevoplastu je oproti výstavbě dřevěné terasy výrazně rychlejší, je z ní méně odpadu a nečistot. V krátké době si můžete užívat svoji terasu a třeba i okolo bazénu kde by dřevěná terasa dlouho nevydržela.

Co je to vlastně WPC, dřevoplast

Terasy z dřevoplastu WPC ukázková realizace barev a možnostíWPC  je zkratka pro WOOD-PLASTIC COMPOSITE což je moderní ekologický kompozitní materiál složený ze dřeva a polymeru v našem případě v poměru 60% dřevní hmoty a 40 % HDPE (High Density PolyEthylen). Díky tomu materiál vypadá realisticky jako dřevo a má skvělé vlastnosti „Plastu“.

Nechte si spočítat a vyrobit vaši novou terasu

Zavolejte nám a nechte si spočítat cenu vaší nové pergoly z dřevoplastu WPC. Prohlédněte si  vzorky, sáhněte si na ně a zapřemýšlejte nad tím jestli se o terasu chcete muset pravidelně starat a natírat ji a nebo si ji chcete jenom užívat a to po dlouhou dobu životnosti dřevoplastu v porovnání s dřevem o které se musíte pravidelně starat a stejně nedosáhne životnosti dřevoplastu.

Fotogalerie teras a chodníku z dřevoplastu WPC ZDE

Terasy a chodníky z dřevoplastu WPC, Zavolejte a my Vám přivezeme dřevoplast na vaši terasu předvést.

Připravíme návrh a provedeme montáž, realizaci zahradní terasy z dřevoplastu na klíč.

Z dřevoplastu WPC se vyrábějí také :

Ploty z dřevoplastu WPC vice ZDE
Fasády z dřevoplastu WPC, více ZDE

Vyrobíme pro vás z dřevoplastu co si vzpomenete a na co se tento materiál hodí, terasy, ploty, fasády...

Fotogalerie teras a chodníků realizovaných z dřevoplastu WPC ZDE