Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00 +420 731 459 193
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba Pokorný nabízí veškeré služby spojené s nákupem a prodejem kovového materiálu, jeho opracováním a výrobou dílů a výrobků z kovových materiálů. Vyrábíme a montujeme také všechny typy oplocení včetně výroby a osazení všech typů bran, branek,vrat a průchodů.

Vyrábíme a montujeme průmyslové brány a vrata s pojezdem a ovládáním elektropohonem.

Výroba a montáž ocelové brány na klíč, kovovýroba Pokorný Krahulov.JPGSvařujeme a kompletujeme drobné kovové výrobky, jako jsou mříže, sloupy,nosníky, přístřešky, kovové stoly až po velké celky typu kovové konstrukce výrobních hal, výroby ocelových zásobníků, ocelové konstrukce schodiště včetně nášlapů a zábradlí z různých materiálů dle přání zákazníka.

Provádíme opravy, údržby a výměny dílů technologických celků. Kovové výrobky jsme schopni vyrobit podle výkresu i podle popisu jako jeden kus, ale také v malosériové nebo velkosériové výrobě.

Provádíme veškeré zámečnické práce a práce spojené s kovovými materiály.

Součástí zakázkové výroby jsou též opravy železných dveří, branek, zámků, základní karosářské práce, natěračské práce. Dále doplnění nebo výroba poškozených dílů z kovů, drobné zednické práce.

Pokud nám chcete poslat poptávku nebo požadavek týkající se zakázkové kovovýroby, zámečnictví, výroby brán, plotů a oplocení nebo dalších služeb které nabízíme kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 459 193 popřípadě přes formulář níže nebo na emailu pokorny@ploty-pokorny.cz.

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů