Výroba kovaných plotů a brán

Výroba kovaných plotů a brán na zakázkuTento kovaný plot a kovanou bránu jsme vyrobili pro zákazníka z vesnice nedaleko Třebíče.

Kovaná brána

Kovaná dvoukřídlá brána je vysoká dva metry otvírá se dovnitř a má dvě stejně velká kovaná křídla. Bránu je možné uzamknout. Kovanou bránu s povrchovou úpravou v barvě antracit jsme po výrobě na přání zákazníka oplechovali z důvodu zachování soukromí za branou. Oplechování této kované brány je také v barvě antracit.

Kovaný plot

Kovaný plot je ze čtyř plotových dílců které jsou uchyceny do původních zděných, kamenných sloupů plotu. Barva celého kovaného plotu je také antracit.

Výroba kovaného plotu a brány

Výroba kovaného plotu a brány jako celku proběhla po zaměření v naší dílně zakázkové kovovýroby kde jsme provedli i povrchovou barevnou úpravu jednotlivých dílů plotu i brány včetně vnitřního oplechování.

Výroba kovaných plotů a brán na zakázku

Kované a další typy plotů a brán vyrábíme na klíč, na zakázku podle zadání zákazníků v naší dílně v Krahulově u Třebíče a montujeme u zákazníků po celé Moravě, Vysočině v Brně a dalších částech naší republiky.
V případě, že máte zájem o výrobu plotu nebo brány kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 459 193 nebo na emailu pokorny@ploty-pokorny.cz . Připravíme pro vás nezávaznou cenovou nabídku podle vašeho zadání.

Výroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázkuVýroba kovaných plotů a brán na zakázku

Zakázková
KOVOVÝROBA

R. Pokorný

ico-tel-form.png, 1,7kB Mobil
731 459 193

ico-obalka-form.png, 1,4kB Email
pokorny@ploty-pokorny.cz


Jméno*:

E-mail*:

Telefon*:

Poptávka*: