Aktuality

Sem pište text

30.5.2019

Hledáme živnostníky na  zámečnické a montážní práce v zahraničí - Lucembursko, Německo Kovovýroba, zámečnické a montážní práce ve 2-3 týdenních turnusech v Lucembursku, Německu......

13.6.2018

Svařovaná ocelová konstrukce na zásabníky dešťové vody Pro zákazníka v Třebíči jsme připravili svařovanou ocelovou konstrukci na zakrytí nádrží na dešťovou vodu.

28.6.2017

Výroba kovaných plotů a brán Vyrábíme kované ploty, plotové dílce a brány za zakázku v naší kovovýrobě.

13.6.2017

Kovovýroba  Třebíč, výroba železného  schodiště V kovovýrobě v Krahulově u Třebíče jsme vyrobili železné venkovní schodiště k rodinnému domu.

22.4.2017

Výroba  železného plotu okolo rodinného domu Vyrobili jsme pro zákazníka z Kojetic na Moravě na okrese Třebíč železný kovaný plot okolo rodinného domu a zahrady.

15.3.2017

Výroba kovaného stylového  zábradlí na ke schodům a balkónu RD Dokončili jsme výrobu a montáž kovaného železného zábradlí ke schodům balkónu rodinného domu. Vše bylo vyrobeno ze stejného materiálu a ve stejném stylu jako branka k domu a celý kovaný plot okolo zahrady a pozemku patřícího k domu.

21.2.2017

Zakázková kovovýroba – štípač na dřevo Podle požadavku zákazníka jsme vyrobili v naší kovovýrobě hydraulický štípač dřeva . Štípač je určený na štípání polen do délky až 1,3 m .

22.12.2016

Výroba a výstavba montované  haly Naše zakázková kovovýroba probíhá v současné době v montované výrobní hale, kterou jsme si vyrobili a postavili vlastními silami.

20.10.2016

Výroba a montáž ocelového nájezdu na schody Pro MÚ Třebíč jsme vyrobili a namontovali ocelový nájezd na schody do budovy MÚ Třebíč. Nájezd umožní bezproblémový přístup do budovy vozíčkářům a maminkám s kočárkem.

8.8.2016

Montáž plotu okolo zahrady rodinného domu v Křižanově Dokončili jsme montáž plotu se záhrabovými deskami okolo zahrady rodinné domu v Křižanově.

28.7.2016

Výroba a montáž železného schodiště Pro zákazníka z Prahy jsme vyrobili a namontovali venkovní železné schodiště se zábradlím. Schodiště vede do nově otevřené restaurace.